Tvorba webových stránok

Tvoríme web stránky ktoré Vám pomôžu udržať krok s konkurenciou. Kvalitný kód je jeden z hlavných faktorov, ktoré vplývajú na dobre umiestnenie Vašej stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Samozrejmosťou je responzívny dizajn a kompletné SEO On page nastavenie. Pred samotnou tvorbou web stránky spravíme analýzu kľúčových slov, aby sme Vašu web stránku optimalizovali na kľúčové slová, ktoré hľadajú Vaši potencionálny zákazníci.

Hlavné výhody služby „Tvorba web stránok“

SEO auditOptimalizovaná pre Vaše podnikanie

web stránku optimalizujeme na kľúčové slová, ktoré hľadajú Vaši potencionálny zákazníci.

seo optimalizáciaOptimalizovaná pre vyhľadávače (SEO)

pomôžeme Vám udržať krok pred konkurenciou. S nami budete na internete vždy dobre viditeľní pre vyhľadávače ako Google a Yahoo. My sa postaráme o kvalitný kód a SEO On Page nastavenie. Následne navrhneme stratégiu content marketingu.

tvorba responzívnych web stranok BratislavaRezponzívny dizajn

zobrazíme Vás aj na mobiloch a tabletoch. Stránku vytvoríme v rezponzívnom dizajne aby sa správne zobrazovala na tabletoch aj mobiloch. Aj z mobilu návštevník okamžite vyčíta všetky dôležité údaje, vrátane vašej polohy na Google Maps.

tvorba eshopu, web stranok cmsUpraviteľná ľahko a kedykoľvek

Vášmu webu môžete vdýchnuť nový obsah niekoľkými kliknutiami. Okamžite tak prispôsobíte jej obsah aktuálnemu vývoju vo Vašom podnikaní. Nemusíte mať žiadne špeciálne programátorské znalosti.

Tvorba web stránok – cena už od 399 eur bez DPH/stránka

Tvorba web stránok + SEO optimalizácia – cena už od 699 eur bez DPH/stránka

Mám záujem o tvorbu web stránky